LentOosterhoutLandschapszoneHof van Holland

Heeft u deze woningen ook al gezien?

Woningzoeker

Op zoek naar een woning, maar u weet niet waar naar u moet zoeken? Laat ons u helpen. Vult u de onderstaande vragen in en wij doen u een voorstel.

Ik zoek een ...
Ik wil graag in ... wonen

Nieuwsbrief

Start verkoop Vlonderweide en Lissendonk

Donderdag 23 Augustus 2012 | reacties 0
vlonderweide

Aanstaande zaterdag vindt de start verkoop plaats van twee nieuwbouwprojecten gelegen in Het Nijland: Vlonderweide en Lissendonk. Van 11.00 - 13.00 uur kunt u terecht voor meer informatie over deze projecten in het nieuwe Wooninformatiecentrum Waalsprong in Lent.

 

Vlonderweide is een nieuwbouwproject met 10 ruime drive-in woningen met vrij uitzicht over de weide, gelegen aan het water, een ruime inhoud van circa 616 m3 en prijzen vanaf 233.500 euro.

 

Of wilt u liever een vrijstaande of twee-onder-een-kap woning? Dan is het project Lissendonk misschien iets voor u. Woningen met een bijzondere architectuur, ruime percelen tussen 200 en 348 m2, prachtig gelegen aan het water en prijzen vanaf € 292.000,-- v.o.n.

 

Graag verwelkomen wij u zaterdag 25 augustus in ons Wooninformatiecentrum voor meer informatie!

 

www.waalsprong.nl / www.vlonderweide.nlwww.lissendonk.nl  

 

 

« Terug naar het overzicht

Reacties


Geen reacties gevonden.

Plaats een reactie






« Terug naar het overzicht

Bekijk hier het complete woningaanbod

Naar de woningzoeker
Volg ons op sociale media