Op zoek naar een woning, maar u weet niet waar naar u moet zoeken? Laat ons u helpen. Vult u de onderstaande vragen in en wij doen u een voorstel.
Onlangs startte de verhuur van 26 huurappartementen voor de vrije huursector op het zuidwestelijke puntje van het eiland van Laauwik in Lent. De bouw van de appartementen aan de Georges Brassensstraat is al gestart, de oplevering staat gepland voor november 2017.
In het complex komen 26 appartementen verdeeld over vijf woonlagen. Op de begane grond zijn, naast twee appartementen, ook 26 bergingen gelegen. Parkeren kan op maaiveldniveau rondom het complex.
Inhoud en indeling
De appartementen met een woonoppervlakte van circa 74 m², worden voorzien van twee slaapkamers en een fijn balkon. De woningen worden compleet met keuken, sanitair en tegels opgeleverd. U dient zelf nog wel zorg te dragen voor de afwerking van de muren en de vloeren.
Huurprijzen
De huurprijzen zijn vanaf € 780,- per maand. Hier komen nog servicekosten bij ter hoogte van circa € 35,-.
Meer informatie
Bekijk hier het volledige woningaanbod en neem voor meer informatie contact op met de makelaar Hans Janssen.
Goedemiddag, Ik heb intresse in de huurwoningen. Kunt u mij berichten? Groetjes Leroy
Beste Leroy, Je hebt inmiddels via mail een bericht van ons ontvangen. Dank voor je belangstelling in de Waalsprong!
Goedemiddag, Ik zou graag meer willen weten over deze huurwoningen. Kunt u mij berichten? Vriendelijke groet, Vera Spaans