LentOosterhoutLandschapszoneHof van Holland

Heeft u deze woningen ook al gezien?

Woningzoeker

Op zoek naar een woning, maar u weet niet waar naar u moet zoeken? Laat ons u helpen. Vult u de onderstaande vragen in en wij doen u een voorstel.

Ik zoek een ...
Ik wil graag in ... wonen

Nieuwsbrief

Zelf je hoekwoning bouwen vanaf € 189.000

Donderdag 17 April 2014 | reacties 0
nwsbrief-2

Bouw samen met je buren aan de Cataloniëstraat in Lent. Daar zijn nog twee zelfbouwkavels beschikbaar voor de bouw van een hoekwoning.  De kavels hebben een oppervlakte van 155 en 175 m2 en kosten respectievelijk € 62.000 en € 70.000 incl. BTW. Een hoekwoning bouw je al vanaf € 127.000. Zelfbouw is dus ook mogelijk met een starterslening. 

 

Uitgangspunt is een ontwerp dat je kiest uit het IkbouwbetaalbaarNijmegen-Bouwboek.  Concrete ontwerpen, gemaakt door architecten, die nog kunnen worden aangepast naar persoonlijke wensen. Het grote voordeel is, dat de ontwerpen direct een prijskaartje laten zien.

 

Bouwbegeleider

Je wordt begeleid door een bouwbegeleider tijdens het proces. Daarvoor krijg je een subsidie. GEM Waalsprong heeft ervaring met diverse bouwbegeleiders en brengt je graag met hen in contact.
Meer weten? Neem dan contact op met de Kavelwinkel via 024-3030200 of wic@waalsprong.nl.

« Terug naar het overzicht

Reacties


Geen reacties gevonden.

Plaats een reactie






« Terug naar het overzicht

Bekijk hier het complete woningaanbod

Naar de woningzoeker
Volg ons op sociale media