Op zoek naar een woning, maar u weet niet waar naar u moet zoeken? Laat ons u helpen. Vult u de onderstaande vragen in en wij doen u een voorstel.
Binnenkort is Nijmegen een unieke woonvorm rijker! Balance d’eau ontwikkelt op de Lentse plas luxe, onder architectuur ontworpen, drijvende woningen. Tijdens de Woonbeurs Nijmegen vertellen zij u graag meer over de mogelijkheden van wonen op de Lentse Plas.
Balance d’eau is gespecialiseerd in ontwikkelen en bouwen van duurzame drijvende woningen. Wij hebben een innovatief bouwsysteem ontwikkeld gebaseerd op een waterdicht drijfelement van glasvezel versterkt composiet. Met een speciaal ontwikkeld computerreken- en simulatiemodel wordt het ontwerp uitgebalanceerd en ligt het zwaartepunt zo laag dat de woning stabiel in het water ligt, ook bij harde wind. Zodoende kan het wooncomfort wedijveren met luxe landwoningen.
U wordt eigenaar van het perceel en de drijvende woning naar uw keuze. In principe is dit min of meer hetzelfde als een landkavel, alleen de woning drijft en is afgemeerd aan de meerpalen. U heeft rondom waterbeleving met vrij uitzicht, niets houdt u tegen om een duik te nemen in het heldere water!
Ruimtelijk
De ontwerpen van Balance d’eau waterwoningen is doordacht: u komt de woonkamer binnen en u ervaart meteen de unieke ruimtelijke ervaring van het Wonen Op Water. De slaapverdieping is in het souterrain, vanuit uw ruime slaapkamerraam kunt u de watervogels van dichtbij langs zien zwemmen en blijft het in de zomer koel.
Duurzaam
Kenmerkend voor Balance d’eau waterwoningen is het gebruik van onderhoudsvriendelijke en duurzame materialen. Standaard hebben de woningen een veel hogere isolatiewaarde dan nu vereist is volgens het bouwbesluit. De slimme combinatie van het hoog geïsoleerde bouwsysteem met de laatste installatietechnieken resulteert in een laag energieverbruik. Optioneel is een innovatieve warmtewisselaar mogelijk die de opgeslagen energie in het oppervlaktewater gebruikt om de woning te verwarmen: een innovatie op energiebesparing!
Balance d’eau waterwoningen kunnen tegen gelijke condities als landwoningen worden gefinancierd, het is zelf mogelijk een rentekorting te verkrijgen als u gebruik maakt van de duurzame opties.
Plan in ontwikkeling
Het project waterwoningen Lentse plas is nu volop in ontwikkeling. Wilt u op de hoogte gehouden worden, meld u zich dan aan voor de nieuwsbrief van Balance d’eau. Wilt u de unieke ervaring van Wonen Op Water zelf ervaren? Meld u dan aan voor een bezoek aan onze projecten.
Geachte heer De Vries, op dit moment zijn prijzen nog niet geheel duidelijk. We verwachten dat deze ontwikkelaar de drijvende woningen rond € 500-550.00 op de markt gaan brengen. Abonneer u op onze nieuwsbrief (www.waalsprong.nl/contact) om op de hoogte te blijven van de start verkoop, zodat u straks de definitieve prijzen verneemt!
Wat een verlies aan landschappelijke kwaliteit vanaf de openbare ruimte van het wandel- en fietspad. De woningen vormem samen een wand die het zicht op de open ruimte van het landschap blokkeert.
Wat een voortreffelijk plan, maakt het idee van de Waalsprong helemaal af. De kers op de taart zal ik maar zeggen Johan
Zijn er nog plannen voor andere locaties rond zuid Holland voor deze woningen te realiseren? Zijn er nog kosten van gebruik kade aan de gemeente, soort van pacht kosten zoals grond, er is in Woerden ook zo een project, deze locatie zou ons beter passen, ik vind het een geweldig projekt, ben zeer geïnteresseerd, Met vriendelijke groet, Joan Segers van Teijlingen
Beste Joan, we hebben je een persoonlijke mail gestuurd met de informatie.
Wanneer gaan de woningen in de verkoop?
Beste Bilal, het is nog niet bekend wanneer de woningen in verkoop gaan. Schrijf je in voor de nieuwsbrief van Balance d'eau om op de hoogte te worden gehouden van de laatste ontwikkelingen binnen het project. Meld je aan via de volgende link: https://tinyurl.com/y58w5o4b. Wil je op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen in de Waalsprong, schrijf je dan in voor de nieuwsbrief Waalsprong Actueel via: https://www.waalsprong.nl/nieuwsbrieven/
Graag zou ik info wensen ivm de waterwoningen. met vriendelijke groet, Jan Camps
Beste Jan en Corrie, voor meer informatie kunt u het beste contact opnemen met ontwikkelaar Balance d'eau. U kunt zich op de website ook aanmelden voor de nieuwsbrief, zodat u op de hoogte blijft van nieuwe ontwikkelingen. Ga hiervoor naar https://bit.ly/2o2C7xM.
In welke prijsklasse komen de woningen te liggen?