| Project: | De Viersprong Plandeel 3 » |
| Adres: | Avillastraat |
| Gebied: | Lent » |
| Soort woning: | Rijwoning |
| Type woning: | 11 Riante woningen met diepe tuin |
| Aantal kamers: | 3 |
| Woonoppervlak: | 120 m2 |
| Status: | Beschikbaar |
| Prijs: | € 207.500,- |
De woningen staan allemaal op een riante kavel en hebben een diepe tuin op het zuiden. Heeft u altijd al willen wonen in een huis waar alles nieuw is? Hier bent u de eerste bewoner
en bepaalt u hoe uw droomhuis eruit komt te zien. In de basis zijn er vier verschillende woningtypes, maar er worden ook nog diverse opties aangeboden om het huis helemaal ‘op smaak’ te maken.
In Lent woont u rustig, omgeven door groen en met alle voorzieningen binnen handbereik. U staat zelfs binnen tien minuten in hartje Nijmegen. De Viersprong bestaat uit vier deelplannen met een zeer gevarieerd woningaanbod. Het is dus niet de vraag of er iets bij zit van uw gading, het is eerder de vraag waar u voor kiest. Heeft u altijd al gedroomd van een eigen bedrijf aan huis of gaat u net samenwonen en bent u op zoek naar een huis waar uw toekomst begint? Ontdek de veelzijdigheid van De Viersprong.
Kijk voor alle informatie op de website van de Viersprong Daar vindt u ook het volledige aanbod van dit plandeel.