0Sinds de laatste werksessie is er hard gewerkt aan het definitieve ontwikkelplan als basis voor het bestemmingsplan dat nu in procedure is. Ook met beeldregie heeft het ontwerpteam Vossenpels aan de hand van ingezonden enquêteformulieren een slag gemaakt.
Als belangstellende wil je er vast meer over weten. We nodigen je van harte uit op de informatiedag op 11 februari. Andries Geerse, stedenbouwkundige, geeft van 11.30-11.50 uur en van 13.30-13.50 uur plenair uitleg over Vossenpels in vogelvlucht. Vervolgens licht hij het onderwerp beeldregie toe en hoe ermee wordt omgegaan in de verschillende bouwblokken in Vossenpels. Lukt het je niet aanwezig te zijn op één van deze tijdstippen, dan kun je je vragen ook individueel aan het ontwerpteam stellen.
Experts
Er zijn verschillende experts aanwezig op het gebied van energievoorziening, ontwerp- en bouwadvies, die je graag verder helpen bij vragen die je ongetwijfeld zult hebben over de bouw van je eigen huis.
Proefverkaveling
De maquette van het plangebied heeft weer een update gehad. Kom alvast meedoen aan de proefverkaveling. Uiteraard vertellen de leden van het ontwerpteam je onder het genot van een kop koffie graag meer over kaveluitgifte, inschrijvingsprocedure en verkoop. Er is een uitgebreide set verkoopdocumentatie beschikbaar.
Locatie
Je bent van harte welkom op zaterdag 11 februari tussen 11-16 uur in Restaurant Zijdewinde aan de Waaldijk 28 in Bemmel (nabij projectlocatie).